Szanowni Państwo,

Przede wszystkim bardzo Państwu dziękujemy za dotychczasową cierpliwość i zrozumienie trudnej sytuacji, w której obecnie wszyscy się znajdujemy. Niestety, epidemia koronawirusa uniemożliwia zrealizowanie pielgrzymki do „Ziemi Świętej z Jordanią” w zaplanowanym wcześniej terminie 19-28 czerwca br. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo musieliśmy podjąć decyzję o konieczności przesunięcia wyjazdu.

W związku ze szczególnymi okolicznościami proponujemy Państwu odbycie pielgrzymki do Izraela i Jordanii wiosną 2021 roku. Program pielgrzymki będzie taki sam, jak w pierwotnie planowanym terminie.

Jeżeli Państwo nie będą mogli uczestniczyć w pielgrzymce do Ziemi Świętej w przyszłym okresie wówczas proponujemy Państwu voucher do realizacji na poczet dowolnych, przyszłych pielgrzymek organizowanych przez nasze Biuro MARIANUM TRAVEL (nie tylko do Ziemi Świętej). Voucher będzie można wykorzystać w ciągu 15 miesięcy od dnia, w którym miała odbyć się planowana pielgrzymka do Izraela i Jordanii tj. do dnia 19 września 2021 r. Wartość vouchera odpowiada kwocie wpłaconej przez Państwa na poczet wyjazdu, który się nie odbył.

W przypadku zaś nieskorzystania z zaproponowanych rozwiązań, zwrócimy Państwu wpłacone środki w terminie określonym przepisami prawa, najpóźniej do dnia 20 listopada 2020 r. W tym celu należy napisać podanie o zwrot zaliczki do biura:

MARIANUM TRAVEL

Biuro Pielgrzymkowe Księży Marianów

ul. Św. Bonifacego 9, 02-914 Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z wyjazdu w przyszłym terminie, żeby cała „czerwcowa” grupa mogła uczestniczyć w pielgrzymce do Ziemi Świętej – do Izraela i Jordanii.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności i dziękujemy za okazane zrozumienie.

Osoba do kontaktu w biurze:
Ewa Lodkowska
tel. 22 833 32 33, 22 833 74 05, 22 651 90 29
kom. 605 887 096