XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA  – 20 października 2019

 

  1. Dziś odbywają się we wszystkich parafiach badania niedzielnych praktyk religijnych. Liczymy osoby uczestniczące we Mszy świętej i przystępujące do Komunii św.
  2. Przez cały październik, zapraszamy, zwłaszcza dzieci i młodzież, na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie i niedzielę o godz. 17.30.
  3. W związku z remontem w górnym kościele od poniedziałku do soboty msze święte i nabożeństwa będą się odbywały w dolnym kościele.
  4. Kartki do wypominek wyłożone są przy wyjściu z kościoła, wypominki można składać w zakrystii i kancelarii.
  5. Zapraszamy młodych od 16 do 35 roku życia na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu będzie trwało od soboty 28 grudnia 2019 do środy 1 stycznia 2020. Ludzie młodzi będą szukać umocnienia w modlitwie przez piękno śpiewu i głębię ciszy i wraz z tysiącami rówieśników iść do źródeł wiary i braterstwa. Będą goszczeni przez mieszkańców Wrocławia i okolic. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii i kancelarii.
  6. Zapraszamy młodzież, która przyjęła w ostatnich latach sakrament do bierzmowania na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  7. We czwartek 24 października podczas mszy świętej o godz. 18.00 comiesięczna nowenna do Matki Bożej ucieczki grzesznych, pocieszycielki strapionych, wspomożycielki wiernych. Prośby i dziękczynienia zanoszone przez wstawiennictwo Matki Bożej można składać do specjalnej skarbony znajdującej się z tyłu kościoła za ławkami.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

– we wtorek 22.10 – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

  1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej †Kazimierza Szypulskiego, †Zenona Niemczyka oraz †Janinę Piórek . Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…