UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO
NIEDZIELA 13 STYCZNIA 2019 r.

  1. Dziś popołudniu o godz. 16.00 zapraszamy do dolnego kościoła na jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii. Po jasełkach planujemy wspólną agapę i kolędowanie, dlatego prosimy o przyniesienie czegoś słodkiego i napojów.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień.

Poniedziałek 14 stycznia – ulice: 19 kwietnia numery od 1 do 69, Słowicza
Wtorek 15 stycznia – ulice: Relaksu, Tenisowa, Pogodna, Wypoczynkowa, Wczasowa
Środa 16 stycznia – ulica: 19 kwietnia od 70 do 129
Czwartek 17 stycznia – ulice: Jarząbka, Makowa, Przelotowa, Przygodowa
Piątek 18 stycznia – ulice: Bagienna, Łagodna, Przesmyk, Widoczna, Brzoskwiniowa
Sobota 19 stycznia – ulice: Kolibra, Kanarka, Turystyczna, Wakacyjna

Dziękujemy serdecznie mieszkańcom ulic, których odwiedziliśmy dotychczas za miłe  przyjęcie i złożone ofiary.

W planie kolędy gwiazdka (*) przy nazwie ulicy oraz numer (np. od nr 66) oznaczają, że od tych ulic i od tych numerów zaczniemy odwiedziny duszpasterskie. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 16.00, a w sobotę o 9.30. Prosimy o utrzymanie zwyczaju  wychodzenia naprzeciw i otwarciu furtki, oraz zabezpieczeniu zwierząt domowych.

  1. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej kancelaria będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8.00 do 9.00 oraz we czwartki od 19.00 do 20.00.
  2. Pierwszorocznych kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne do dolnego kościoła w niedzielę, 20 stycznia o godz. 19.00.
  3. W niedzielę, 27 stycznia 2019 r. od godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych „Panama w Warszawie” w łączności z XXXIV Światowymi Dniami Młodzieży. Będzie to okazja do modlitwy z Papieżem Franciszkiem i odzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Konferencję wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał „PAX” Bukowski. Podczas spotkania przewidziana jest Eucharystia, wspólne czuwanie przy ikonie Matki Bożej, uwielbienie, a także łączenie się na żywo z młodzieżą w Panamie. Organizujemy z naszej parafii wspólny wyjazd busami. Młodych w wieku 14-30 lat zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy po Mszy św. Do zakrystii.
  4. Zapraszamy młodzież i studentów na wyjazd na Klaretyńskie Dni Młodych, w dniach 21-25 czerwca. Jest to wydarzenie, w którym uczestniczy kilkaset osób, w czasie którego będziemy wspólnie modlić się, uczestniczyć w ciekawych warsztatach i koncercie. Zwiedzimy także Wrocław. Koszt 250zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii do końca stycznia.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej
    +Edwarda Starosa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …

 

Kolęda 2019

UWAGA! W PLANIE KOLĘDY GWIAZDKA (*) PRZY NAZWIE ULICY ORAZ NUMER (np. od nr 66) OZNACZAJĄ, ŻE OD TYCH ULIC I OD TYCH NUMERÓW ZACZNIEMY ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE