PROSZĘ ABY RODZICE PRZEPROWADZALI Z DZIEĆMI KOLEJNE SPOTKANIA Z PODRĘCZNIKA ( W KWIETNIU SPOTKANIE ÓSME). ZDJĘCIA LUB SKANY ZROBIONYCH PRZEZ DZIECI ZADAŃ PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES MAILOWY PARAFII parafiarybie@gmail.com .


 

PODZIAŁ NA GRUPY, DATY PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. I PRÓB ROK 2021
(powodem są restrykcje związane z pandemią)

 

SOBOTA 15 MAJA

GODZ. 11.00:

  1. J. Adrianna (IIIB)
  2. S. Julia (IIIA)
  3. A. Aleksandra (IIIB)
  4. K. Marta (IIIB)
  5. M. Khrystyna (IIIB)
  6. P. Maja (IIIB)
  7. W. Maja (IIIB)
  8. K. Zuzanna (IIIC)
  9. Pola K. (IIIF)

PRÓBY: 08 maja godz. 15.00, 11 maja godz. 16.30, I Spowiedź – 14 maja godz. 16.00

 

GODZ. 12.30:

  1. A. Mateusz (IIIA)
  2. P. Bartosz (IIIA)
  3. A. Julian (IIIB)
  4. G. Jakub (IIIB)
  5. G. Bartosz (IIIB)
  6. J. Oskar (IIIB)
  7. K. Jakub (IIIB)
  8. M. Wojciech (IIIB)
  9. M. Dawid (IIIB)
  10. T. Bartosz (IIIB)
  11. S. Dawid (IIID)

PRÓBY: 08 maja godz. 16.00, 11 maja godz. 19.00, I Spowiedź – 14 maja godz. 16.00

 

SOBOTA 22 MAJA

GODZ. 11.00:

  1. G. Bartosz (IIIE)
  2. K. Juliusz (IIIE)
  3. M. Oliwia (IIIE)
  4. P. Urszula (IIIE)
  5. W. Marta (IIIE)
  6. W. Jan (IIIE)
  7. K. Stanisław (IIIE)
  8. K. Cezary (IIIF)
  9. L. Alwin (IIIF)
  10. S. Michał (IIIF)
  11. S. Anna (IIIF)
  12. W. Maja (IIIF)

PRÓBY: 15 maja godz. 15.00, 18 maja godz. 16.30, I Spowiedź – 21 maja godz. 16.00

 

GODZ. 12.30:

  1. B. Ignacy (IIID)
  2. H. Zuzanna (IIID)
  3. M. Mateusz (IIID)
  4. M. Patrycja (IIID)
  5. S. Julia (IIID)
  6. M. Wiktor (IIID)
  7. D. Gabriela (IIIG)
  8. K. Igor (IIIG)
  9. K. Sebastian (IIIG)
  10. M. Cezary (IIIG)
  11. Ś. Maja (IIIG)
  12. W. Zuzanna

PRÓBY: 15 maja godz. 16.00, 18 maja godz. 19.00, I Spowiedź – 21 maja godz. 16.00

 

SOBOTA 5 CZERWCA

SOBOTA 5 CZERWCA

GODZ. 11.00 – szkoła przy MALOWNICZEJ

  1. D. Piotr
  2. G. Gaweł
  3. J. Bartosz
  4. P. Piotr
  5. P. Piotr
  6. P. Oliwia
  7. W. Aleksander
  8. M. Amelia
  9. M. Franciszek

PRÓBY: 29 maja godz. 15.00, 01 czerwca godz. 16.30, I Spowiedź – 04 czerwca godz. 16.00

 

GODZ. 12.30 – dzieci ubiegłoroczne + Szkoła Eduventura (3 dzieci)

  1. D. Dawid
  2. G. Wiktor
  3. J. Aleksander
  4. M. Izabela
  5. R. Anna
  6. D. Michalina
  7. W. Natalia

PRÓBY: 29 maja godz. 16.00, 01 czerwca godz. 19.00, I Spowiedź – 04 czerwca godz. 16.00

 

Proszę, aby rodzice, którzy mają jakieś wątpliwości dotyczące podziału na grupy kontaktowali się mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy kancelarii w poniedziałek lub wtorek.